Kategorijas

Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Eurotrade1", vienotais reģ.Nr. 40103665706 (turpmāk tekstā - mebeles1.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1.  Tā kā Mebeles1.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2.  Mebeles1.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3.  Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (izņemot American Express).

4.  Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas pasūtījuma informācija, avansa rēķins u.c. nepieciešamā dokumentācija.

5.  Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: 

  • bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā; 

Sakarā ar to, ka piegādi nodrošina viens mūsu kompānijas darbinieks, šis pakalpojums ir atkarīgs no preces svara un izmēra.

Kad klienta pasūtījums ir gatavs, mēs sazināmies ar klientu vienu dienu pirms piegādes, lai precizētu ērtāko piegādes laiku.

6.  Pirms preces ekspluatācijas, lūdzam rūpīgi, iepazīties ar lietošanas instrukcijām un izmantot iegādāto preci, tam paredzētajam mērķim, ņemot vērā preces specifikāciju un ražotāja norādījumus.

7. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Mēs, laikam, esam vienīgie, kas piedāvā 365 dienu garantiju mēbeļu atgriešanai. Jūs varat bez papildus izdevumiem atgriezt mēbeles, ja tās Jums neiederas vai nepatīk, un mēs Jums atgriezīsim iemaksāto naudas summu. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Mebeles1.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 22 722 280, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

8. Mebeles1.lv Internetveikalā iegādātajām precēm ir ražotāja garantija un tā ir spēkā 24 mēnešus no preces iegādes brīža. Prece, kas nomainīta pēc garantijas, neiegūst papildus garantijas termiņu.

Mebeles1.lv nav atbildīgs par mēbeļu amortizāciju, tekstūru kā arī koksnes un mēbeļu auduma krāsu. Produkta montāža ir jāveic tikai saskaņā ar montāžas instrukcijām.Saņemot nekvalitatīvu vai deformētu preci, kas neatbilst specifikācijai, bojātā prece tiks apmainīta pret jaunu vai arī klientam tiks atgriezta iemaksātā naudas summa.Garantija attiecas uz mēbelēm, kas ir bojātas transportēšanas rezultātā, kā arī uz defektiem, kas radušies izgatavotāja vainas deļ. Bezmaksas garantija nedarbojas nepārvaramu apstākļu iestāšanās gadījumā, kā arī:

  • ja mēbeļu uzstādīšana netika veikta saskaņā ar instrukcijām
  • ja mēbeles ir bojātas pircēja vainas dēļ.

Pēc defekta konstatēšanas un apstiprināšanas, 15 - 45 dienu laikā, bojātā prece tiks apmainīta pret jaunu.

Bojātā prece tiek atgriezta vai apmainīta saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Kopā ar iegādāto preci pircējam tiek izsniegta preces pavadzīme un garantijas lapa, kurā ir atrunāti garantijas un atgriešanas noteikumi. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: pavadzīmes numurs, pasūtījuma numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteikta tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

9. Ja Jūs neapmierina Mebeles1 produkcijas vai apkalpošanas kvalitāte, lūdzu informējiet mūsu administrāciju epastā: [email protected] Ja sniegtā atbilde joprojām neatrisina Jūsu iesniegto sūdzību vai pieteikumu par iegādātajām mēbelēm interneta veikalā Mebeles1.lv, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Eiropas Komisijas strīdu izšķiršanas tiešsaistē http://ec.europa.eu/odr/ vai izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot rakstveida iesniegumu pakalpojuma sniedzējam par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

  • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
  • iesnieguma iesniegšanas datumu;
  • strīda būtību, prasījumu un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējam un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

10. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

11. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA ''Eurotrade1'' saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

12. Mārketinga aktivitātes:

12.1. Mebeles1.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

12.2. Lai novērtētu iegādāto preces kvalitāti, pēc pasūtījuma izpildes ar klientu var sazināties pa e-pastu ar lūgumu atstāt atsauksmi un novērtēt iegādāto preci. Šim nolūkam pircēja e-pastu var kopīgot ar trešo personu, kas sniedz šādus pakalpojumus Mēbeles1.lv - TestFreaks AB, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stockholm, Sweden.

12.3. Ja apmeklētāji piesakās saņemt Mebeles1.lv īpašos piedāvājumus un iesniedz savu e-pasta adresi, tā var tikt nodota trešajām personām. Īpašo piedāvājumu sūtīšanas pakalpojumu Mebeles1.lv nodrošina UAB MailerLite, Jono Basanavičiaus str. 15, LT-03108 Viļņa, Lietuva.

12.4. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Mebeles1.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no Mebeles1.lv.

13. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms:

13.1. Mebeles1.lv mājaslapā autorizējaties sistēmā un noņemiet ķeksīti pretī "Piekrītu saņemt labākos piedāvājumus no Mebeles1.lv" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

13.2. Sūtiet mums ziņu uz [email protected] - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

 

Šo informāciju varat lejupielādēt šeit.