Iemesli, lai iepirktos tieši pie mums: Iemesli, lai iepirktos tieši pie mums:

Piegāde

Mūsu uzņēmums piedāvā vienus no izdevīgākajiem mēbeļu piegādes pakalpojumiem visā Latvijā. Lielākoties, mēs spējam piegādāt mēbeles pirms norādītajiem piegādes termiņiem.

Visas mēbeles visā Latvijā tiek piegādātas bezmaksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai.(Līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu)

Mēs paši veicam iekraušanas un izkraušanas darbus, mēbeles ir apsargātas un arī aprūpētas,līdz tās droši sasniedz Jūsu mājas.

Jums ir iespēja arī pašiem izņemt no mūsu noliktavas Rīgā,tikai tādā gadījumā apmaksu nebūs iespējams veikt ar bankas maksājumu karti.

Par papildus samaksu 15.00 Eur mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu,neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma. Tikai gadījumos, ja prece ir dīvāns vai kāda cita lielizmēra prece (gulta,skapji) ir nepieciešams palīgs no Jūsu puses. Lai varētu Jums piedāvāt bezmaksas piegāde mūsu šoferi brauc vieni paši.

Mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā,konsultants par to iepriekš brīdina,ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos,kuriem klāt nāk montāžas instruklcija un visa nepieciešamā furnitūra,lai saliktu mēbeli.

Par mēbeļu piegādi,mēs vienmēr 1 dienu iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Mēbeļu piegādes laikus Jūs varat apskatīties preces aprakstā - tur vienmēr būs norādīts vidējais piegādes laiks darba dienās. Piegādes laiks sāk darboties no brīža kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu)

Savam pasūtījuma statusam un plānotajiem piegādes laikiem Jūs varat sekot līdzi šeit: http://www.mebeles1.lv/pasutijuma-statuss/

Pieņemot preces,pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu-pavadzīmi.Gadījumā,ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam,noteikti pārbaudiet pavadzīmi.Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk,noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +371 22 72280 vai rakstiet mums uz e-pastu info@mebeles1.lv.

Ja maksājat skaidrā naudā noteikti pārbaudīt vai Jūs esat iedevuši pareizu summu,kura norādīta pavadzīmē un vai šoferis Jums ir izdevis precīzu atlikumu.