Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs

Labdien!

Groza saturs

0

Jūsu grozs ir tukšs

 • Labdien!

 • Maksājums

  Informācija par piegādi

  Bezmaksas piegāde

  Visi pasūtījumi tiek piegādātas bezmaksas visā Latvijas teritorijā līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu). Par papildus samaksu 15 € šoferis var ienest mēbeles Jūsu mājā. Sakarā ar to, ka piegādi nodrošina viens mūsu kompānijas darbinieks, šis pakalpojums ir atkarīgs no preces svara un izmēra.

  Specializēts transports

  Visus pasūtījumus Latvijas teritorijā piegādājam ar specializētu transportu - mēs uzglabājam un rūpējamies par iepakojumiem, kā arī uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tās droši sasniedz Jūsu mājas.

  Piegāde ērtā laikā

  Piegādes laikus cenšamies sakārtot tā, lai pasūtījums nonāktu Jūsu mājās Jums ērtā laikā. Vienu dienu pirms mēbeļu piegādes sazināmies ar klientu, lai vienotos par piegādes laiku. Pasūtījuma piegādes dienā darbinieks, kurš piegādās preces, sazinās ar klientu un informē viņu par savu ierašanos.

  Apmaksa preces piegādes brīdī

  Veicot pasūtījumu, nav jāveic priekšapmaksa vai avansa maksājums. Apmaksāt pasūtījumu var skaidrā naudā vai ar bankas karti preču piegādes brīdī.

  Piegādes laiks

  Preces aprakstā parasti ir norādīts aptuvenais preces piegādes termiņš, kas tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas dienas. Kolīdz pasūtījums ir apstiprināts un tā izpilde ir sākusies, mēs par to informēsim telefoniski vai e-pastā un SMS īsziņas veidā. Izsekot pasūtījuma statusam varat arī šeit.

  Mēbeļu montāža

  Informācija

  Lielākoties mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā, oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt pievienota montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra.

  Ja nepieciešams montāžas pakalpojums iesakām mūsu sadarbības partnerus dažādos Latvijas reģionos.

  Partneru sniegto montāžas pakalpojumu cenas ir atkarīgas no katras situācijas.

  Partneru kontakti

  Rīga, Rīgas rajons, Jelgava
  +371 28 315 702

  Daugavpils, Daugavpils reģions
  +371 28 222 104

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Delivery page faq

  Cik maksā piegāde?

  Mēbeles bez maksas piegādājam visā Latvijas teritorijā līdz tuvākajai vietai, kur var piebraukt mūsu piegādes mikroautobuss.

  Vai ir iespējams pārbaudīt pasūtījuma statusu?

  Jā, Jūs varat izsekot savam pasūtījumam, ievadot pasūtījuma numuru un e-pasta adresi vai tālruņa numuru, ko norādījāt pasūtījumā. To varat izdarīt šeit.

  Kādos laikos Jūs piegādājat mēbeles?

  Piegādes laikus cenšamies organizēt tā, lai pasūtījums tiktu piegādāts Jums ērtā laikā. Dienu pirms piegādes saņemsiet SMS īsziņu ar piedāvāto piegādes laiku, uz kuru būs jāatbild JĀ vai NĒ. Ja nesaņemsim atbildi, sazināsimies ar Jums pa telefonu, lai vienotos par piegādes laiku. Piegādes dienā, pirms ierašanās, šoferis sazināsies pa norādīto kontakttālruni pasūtījumā.

  Vai mēbeles piegādājat ar savu transportu vai izmantojot piegādes pakalpojumus?

  Visus pasūtījumus Latvijas teritorijā piegādājam ar specializētu transportu - mēs uzglabājam un rūpējamies par iepakojumiem, kā arī uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tās droši sasniedz Jūsu mājas.

  Vai ar mani sazināsies pirms mēbeļu piegādes?

  Jā, piegādes dienā, 30 minūtes pirms ierašanās, šoferis ar Jums sazināsies pa norādīto telefona numuru pasūtījumā. Dienu pirms piegādes Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar piedāvāto piegādes laiku, uz kuru Jums būs jāatbild JĀ vai NĒ. Ja nesaņemsim atbildi, sazināsimies ar Jums telefoniski, lai vienotos par laiku.

  Vai šoferis ienesīs mēbeles?

  Šoferis mēbeles ienesīs, ja būsiet pasūtījis mēbeļu uznešanas pakalpojumu un ja pasūtītajām mēbelēm šis pakalpojums ir pieejams. Tā kā piegādi veic viens mūsu uzņēmuma darbinieks, tad uznešanas pakalpojuma pieejamība ir atkarīga no preces izmēra un svara. Uznešanas pakalpojumu varat pasūtīt pie pasūtījuma noformēšanas vai jebkurā citā laikā pirms mēbeļu piegādes dienas, sazinoties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 22 722 280.

  Ko nozīmē piegāde 96 stundu un 5 darba dienu laikā?

  Šis ir vidējais piegādes laiks darba dienās. 96 stundu piegādes laiks attiecas tikai uz speciāli atzīmētajām mēbelēm, kuras šajā periodā piegādāsim Rīgā. Citviet Latvijā šo preču piegāde aizņem 5 darba dienas. Piegādes termiņš tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas dienas. Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes termiņu, lūdzu, sazinieties ar mums [email protected] vai pa tālruni +371 22 722 280.

  Vai ir iespējams izvēlēties konkrētu piegādes datumu?

  Jā, dienu pirms piegādes Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar piedāvāto piegādes laiku, uz kuru būs jāatbild ar JĀ vai NĒ. Ja nesaņemsim atbildi, sazināsimies ar Jums pa norādīto tālruņa numuru pasūtījumā, lai vienotos par Jums ērtāko piegādes dienu.

  Cik ilgs ir mēbeļu piegādes laiks?

  Piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētās mēbeles. Preces aprakstā ir norādīts vidējais piegādes termiņš darba dienās, kas tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas dienas.

  Ja mēbeļu piegāde kavējas, kad es tās saņemšu?

  Par mēbeļu piegādes iespējamo kavēšanos un paredzamo piegādes laiku iepriekš informējam, sazinoties pa norādīto kontaktinformāciju pasūtījumā. Ja Jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 22 722 280.

  Kā norēķināties par mēbelēm ar dažādiem piegādes termiņiem?

  Piegādājot preces ar dažādiem piegādes termiņiem, Jūs maksājiet tikai par tām mēbelēm, kuras piegādājam tajā laikā.