Kategorijas

Piegāde

Katrai mēbelei ir atšķirīgs piegādes laiks, kas norādīts preces aprakstā, ja iespējams preču piegādes termiņi tiek saīsināti. Lielākajā daļā gadījumu piegāde tiek veikta klientam ērtā laikā.

  • Visas mēbeles visā Latvijā tiek piegādātas bezmaksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēbeļu piegādi mēs veicam tikai ar savu specializēto transportu - mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Par papildus samaksu 15.00 € mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja iespējams).

Par mēbeļu piegādi,mēs vienmēr 1 dienu iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā, konsultants par to iepriekš brīdina, ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.

Mēbeļu piegādes laikus Jūs varat apskatīties preces aprakstā - tur vienmēr būs norādīts vidējais piegādes laiks darba dienās. Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu).

Savam pasūtījuma statusam un plānotajiem piegādes laikiem Jūs varat sekot līdzi šeit

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu - pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +371 22 722 280 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected].

Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.

Mēbeļu montāžas pakalpojums

Ja nepieciešams, iesakām montāžas pakalpojumus ar mūsu sadarbības partneri. Partneru sniegto montāžas pakalpojumu cenas ir atkarīgas no katras situācijas.

  • 28315702 - Rīga, Rīgas rajons, Jelgava
  • 28222104 - Daugavpils, Daugavpils novads

Piegāde uz ārzemēm

Piegāde ir iespējama uz visām valstīs, kurās ir mūsu interneta veikali, veicot pasūtījumu šīs valsts interneta veikalā – Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Bulgārijā, Rumānijā, Grieķijā, Itālijā, Spānijā, Francijā, Portugālē vai Austrija. Uz citām Eiropas Savienības valstīm mēbeles nepiegādājam, bet nepieciešamības gadījumā varētu palīdzēt noorganizēt transportu. Nosūtiet mums e-pastu, kādas mēbeles esat izvēlējies un uz kuru adresi tās jāpiegādā.