0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs
Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Piegāde

 Bezmaksas piegāde un atgriešana visā Latvijā Katrai mēbelei ir atšķirīgs piegādes laiks, kas norādīts preces aprakstā, ja iespējams preču piegādes termiņi tiek saīsināti. Lielākajā daļā gadījumu piegāde tiek veikta klientam ērtā laikā.

  • Visas mēbeles visā Latvijā tiek piegādātas bezmaksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēbeļu piegādi mēs veicam tikai ar savu specializēto transportu - mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Par papildus samaksu 15.00 € mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja iespējams).

Par mēbeļu piegādi,mēs vienmēr 1 dienu iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā, konsultants par to iepriekš brīdina, ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.

Mēbeļu piegādes laikus Jūs varat apskatīties preces aprakstā - tur vienmēr būs norādīts vidējais piegādes laiks darba dienās. Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu). Savam pasūtījuma statusam un plānotajiem piegādes laikiem Jūs varat sekot līdzi šeit

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu - pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +371 22 72280 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected].

Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.

Mēbeļu montāžas pakalpojums

Ja nepieciešams, iesakām montāžas pakalpojumus ar mūsu sadarbības partneri. Partneru sniegto montāžas pakalpojumu cenas ir atkarīgas no katras situācijas.

  • 28315702 - Rīga, Rīgas rajons, Jelgava
  • 28222104 - Daugavpils, Daugavpils novads

Piegāde uz ārzemēm

Pēc pieprasījuma mēs varam veikt mēbeļu piegādi uz Lietuvu, Igauniju, Ungāriju, Horvātiju, Slovēniju, Bulgāriju, Rumāniju, Grieķiju, Itāliju, Spāniju, Franciju vai Portugāli. Uz citām Eiropas Savienības valstīm mēs paši preces nepiegādājam, bet, ja tas ir nepieciešams, mēs varētu palīdzēt organizēt pārvadājumus. Uzrakstiet mums pa e-pastu, kādas mēbeles esat izvēlējies un uz kādu adresi tās jāpiegādā.

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte - COVID-19

Šajā vīrusa izplatības laikā, elektroniskie pirkumi un piegādes kanāli uz mājām ir drošākais veids, kā iepirkties un palikt veseliem.

Mēbeles1.lv piegāde darbojas visas darba dienas, preces tiek pasūtītas un piegādātas, taču mēs esam uzstādījuši maksimālās drošības prasības, lai sūtījuma piegādes laikā samazinātu infekcijas risku.

Mēbeles1.lv iepakojuma nodošanas piesardzības pasākumi:

  • Mēs varam piedāvāt preču bezkontakta piegādi. Ja iespējams, mēs lūdzam klientus saņemt preces ārā.
  • Mēs varam piedāvāt bezskaidras naudas, bez karšu norēķinus. Ja iespējams, mēs lūdzam klientus samaksāt par precēm ar pārskaitījumu.
  • Mēs uz laiku esam apturējuši iespēju izņemt preces no noliktavas
  • Visiem Mēbeles1.lv kurjeriem tiek nodrošināta nepieciešamā higiēniska aizsardzība.
  • Kurjeri dezinficē rokas un darba vietu pirms un pēc piegādes. Kurjeri savu darbu veic cimdos.

Mēs arī novirzījām savus biroja darbiniekus uz darbu attālināti, kā rezultātā mūsu birojs ir slēgts apmeklētājiem līdz turpmākam paziņojumam. Mēs joprojām esam pieejami pa tālruni, e-pastu vai sociālajiem tīkliem. Mēbeles1.lv nodrošina klientu apkalpošanu atbilstoši labākajām iespējām, atkarībā no situācijas un tās izmaiņām.

Mēbeles1.lv cieši uzrauga situāciju un šajā situācijā veiks visas profilaktiskās metodes.

Palieciet veseli! Komanda Mēbeles1.lv