Kategorijas

Maksājuma veidi

Maksājums skaidrā naudā piegādes brīdī

Jūs varat apmaksāt Jūsu pasūtījumu skaidrā naudā tieši piegādes brīdī. Kopā ar Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet pavadzīmi ar pasūtīto mēbeļu sarakstu, kā arī kvīti.

Ar bankas karti piegādes brīdī

Varat apmaksāt ar bankas karti piegādes brīdī. Vadītājam līdzi būs pārvietojamais termināls, ar kuru Jūs varēsiet viegli veikt pārskaitījumu ar savu bankas karti vai atcelt naudas pārskaitījuma operāciju. Vadītājs, kurš piegādās preci izdos Jums čeku un pavadzīmi.

Interneta maksājums

Jūs varat norēķināties bankas tiešsaistē ar Swedbank, SEB banku. Vai izmantojot VISA, Mastercard, Maestro debetkarti vai kredītkarti.

swedbank visa mastercard

Maksājums ar bankas pārskaitījumu

Pēc Jūsu pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu epasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins (priekšapmaksas rēķins), kuru nepieciešams apmaksāt līdz Jūsu pasūtījuma piegādei. Savukārt, piegādes brīdī kopā ar Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet pavadzīmi ar pasūtīto mēbeļu sarakstu. Maksājuma noformēšanas brīdī, ''maksājuma mērķis'' ailē, lūdzu, norādiet Jūsu pasūtījuma numuru (piem.: #123456).

 • Mūsu rekvizīti:
 • Firmas nosaukums: SIA Eurotrade1
 • Reģistrācijas numurs: 40103665706
 • PVN maksātāja numurs: LV40103665706
 • Mūsu Swedbank konta numurs: LV94HABA0551036402134
 • Maksājuma mērķis: pasūtījuma numurs (piemērs: # 123456)
Mobilo maksājumu veidi

Jūs varat apmaksāt savu pasūtījumu, izmantojot mobilos maksājumu veidus. Maksājiet ar Google Pay vai Apple Pay.

apple_pay google_pay

Līzingā

Lateko līzings

AS "LATEKO LĪZINGS" sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu.

Īpašais piedāvājums pirkumiem kredītā sadarbībā ar AS "LATEKO LĪZINGS".

Aizdevuma līgums tiek slēgts uz 12 mēnešiem ar standarta nosacījumiem, bet, ja atmaksājat kopējo aizdevuma summu pirmajos 3 mēnešos, Jums nav jāmaksā aizdevuma procenti. Piemērs: kredīta termiņš 12 mēneši, aizņēmuma likme gadā 30 %, maksa par saistību izpildes kontroli 0.5 %, GPL 48,05 %. Preces cena 300 €, pirmā iemaksa 0 €, ikmēneša maksājums 30.82 €, kopējā maksājamā summa 369.84 €. MAKSĀJOT KREDĪTA SUMMU VIENĀDĀS DAĻĀS 3 MĒNEŠU LAIKĀ aizņēmuma likme 0 %, GPL 0 %, pārmaksa 0 €. Pirkumiem virs 1400 € piemērojama pirmā iemaksa 10 % no preces cenas.

Standarta kredīta noteikumi sadarbībā ar AS LATEKO LĪZINGS

Reprezentatīvais piemērs: kredīta termiņš 12 mēn., aizņēmuma likme gadā 23 %, maksa par saistību izpildes kontroli 0 %, maksa par aizdevuma piešķiršanu 5 %, GPL 38.39 %. Preces cena 300 €, kredīta summa 315 €, pirmā iemaksa 0 €, ikmēneša maksājums 29.70 €, kopējā maksājamā summa 356.29 €. Pirkumiem virs 1400 € piemērojama pirmā iemaksa 10 % no preces cenas.

 • AS "LATEKO LĪZINGS" piedāvā:
 • - Aizdevumu no 50 € līdz 3000 €;
 • - Atmaksas laiku līdz pat 36 mēnešiem;
 • - Pirkumiem līdz 1400 € pirmā iemaksa ir sākot no 0 %, pārējiem avansa maksājums ir 10 % apmērā atbilstoši LR normatīvajiem aktiem;
 • - Līzinga pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju LR;
 • - Līzinga pakalpojumus var saņemt vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi.

Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Nepieciešamības gadījumā iespējams atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTOnomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID, eParakstu vai savu internetbanku.

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs nomaksas pirkums ir finansiālas saistības. Pirms nomaksas pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • ● Procentu likme 21.9%
 • ● Līguma maksa 0 eiro
 • ● Termiņš – 3 līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Nomaksas apmērs līdz 4000EUR. Summām virs 1400EUR būs nepieciešama pirmā iemksa vismaz 10% apmērā

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 500 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un fiksētā procentu likme 21,9%, vienreizēja līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 24,22% ikmēneša maksājums 46,77 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 561,24 eiro.

ESTO nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: (+371) 662 222 50

ESTO 3

Izvēlaties maksāt pa daļām ar "ESTO 3" maksājumu metodi - samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties "ESTO 3" kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu "ESTO 3" ir 60 €.
 • "ESTO 3" var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

"ESTO 3" maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

"ESTO 3" maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir "ESTO LV AS". Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. "ESTO 3" gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar "ESTO 3" grafiku, Jūsu "ESTO 3" līgums tiks izbeigts, un Jūsu "ESTO LV AS" parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

"ESTO 3" maksājumu metodi nodrošina "ESTO LV AS".

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: (+371) 662 222 50

Labas cenas garantija

Izmantojot labas cenas garantiju, mēs pielāgosim Jūsu izvēlētā produkta cenu tā paša produkta cenai, kuru atradīsiet jebkurā Latvijas interneta veikalā, un mēs veiksim bezmaksas piegādi.

Lai izmantotu "labas cenas garantiju", Jums ir jānosūta mums īssaite no veikala, kas darbojas Latvijā, kurā skaidri var redzēt to pašu produktu un tā cenu.

Cenu salīdzināšanas saiti var nosūtīt uz e-pastu, Facebook ziņa vai atstāt komentāru sadaļā pasūtīšanas laikā.

 • Labas cenas garantija netiek piemērota, ja:
 • - Produktu specifikācijas ir atšķirīgas;
 • - Produktu nevar pasūtīt, izmantojot klienta piedāvātās saites;
 • - Salīdzinātais produkts nav jauns, piemēram, produkts tika izmantots, bojāts vai atjaunots;
 • - Pasūtījums jau ir piegādāts klientam.

Pēc labas cenas garantijas piemērošanas papildus atlaides nav piemērojamas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Apmaksa

Kā es varu samaksāt par savu pasūtījumu?

Apmaksāt pasūtījumu var ar skaidru naudu vai bankas karti mēbeļu piegādes laikā vai izmantojot mobilo un bankas karšu maksājumu (Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay), interneta maksājumu un bankas pārskaitījumu pirms mēbeļu piegādes. Papildus piedāvājam iespēju iegādāties uz nomaksu. Plašāka informācija par iegādi uz nomaksu pieejama šeit.

Ja atceļu jau apmaksātu pasūtījumu, cik ātri tiks atmaksāta nauda?

Naudas atmaksa tiek veikta 3 darba dienu laikā.