Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

Par mums

Šajā tirgū daudzi pārdēvēji pārdod mēbeles - kāpēc izvēlēties tieši mūs? Mēs esam jauni, ļoti cenšamies un mums rūp katrs no Jums :)

Pērkot mēbeles pie mums Jūs varat justies droši un būt pārliecināti,ka netiksiet pakļauti nekādam riskam:

  • Iespējams, mēs esam vienīgie,kuri piedāvā 365 dienu naudas atgriešanas garantiju. Jūs varat bez papildus izdevumiem atgriezt iegādātās mēbeles, kura Jums neiederās vai nepatīk, un mēs Jums atgriezīsim iemaksāto naudas summu pilna apmērā.
  • Mēs esam reģistrēti kā juridiska persona, kuri pārvalda pasūtījumums un tiem izvērtušās situācijas,kā arī varat būt pilnībā droši, kā Jūsu dati nenokļūs tālāk par mūsu klientu datu bāzi.
  • Mēs esam VID padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmeņa dalībnieki.
  • Mēs mēbeļu jomā darbojamies jau 7. gadus,esam piegādājuši vairākiem tūkstošiem apmierinātiem klientiem mēbeles un esam ieguvuši daudz patīkamas, apmierinātu klientu atsauksmes.

Mēs Jums garantējām viszemākās cenas garantiju un piegādes ātrumu ar efektīvām un inovatīvām darbībām:

  • Kā preču importētāji strādājām tieši ar ražotājiem - Jūs varat būt pārliecināts, ka Jums nav jāmaksā par starpniecības pakalpojumiem.
  • Mēs strādājam ar pilnīgu atklātību - visas cenas ir norādītas jau ar iekļautu PVN un pārējiem nodokļiem.
  • Mēs cenšamies palielināt organizēšanas efektivitāti saistībā ar mēbeļu piegādi no citām vastīm uz gala patērētāju.
  • Pasūtījumi tiek izstrādāti elektroniski, tādējādi samazinot cilvēku pieļautās kļūdas.
  • Partneriem ir svarīgi zināt, ka mēs piedāvājam muitas deklerācijas, mēs maksājam muitas paketes un citus nodokļus, par kuriem Jums nav jāraizējas.

Mēs sadarbojamies ar daudziem ražotājiem Polijā, Vācijā, Francijā un citās valstīs. Pasūtījumus saņemam vairākas reizes nedēļā, lai Jūs varētu veiksmīgi izmantot mūsu pakalpojumus un varētu piedāvāt vienus no labākajiem piegādes termiņiem Latvijā.

 

Komanda

Mēs esam jauni, perspektīvi un prasīgi pret sevi. Mēs visi daram to, kas mums patīk, kur mēs varam vislabāk realizēt savu potenciālu, un kur mēs radītu vislielāko vērtību. Vienmēr domājam par savu darbu attiecībā uz klientiem. Mēs esam godīgi pret sevi, kolēģiem, partneriem un klientiem. Kontaktējamies saprotami, atvērti, viegli un jautri. Iepazīstaties ar mums:

Jekaterīna Vercinska
direktore
info@mebeles1.lv
+371 24 225 283
Larisa Bragina
grāmatvede
Madara Silarāja
administratore
Maruta Paula
administratore
Marija Ceigalova
administratore
Andra Uzoliņa
administratore
Viktorija Gorbačova
administratore
Kristaps Birks
tirdzniecības pārstāvis
Dāvis Sārs
noliktavas vadītājs
Roberts Malcenieks
ekspeditors
+371 23 202 344
Roberts Bite
noliktavas pārzinis
Artūrs Ivanovs
ekspeditors
+371 25 150 039
Andris Skabs
noliktavas pārzinis
Raivis Mednis
ekspeditors
+371 27 677 679
Edijs Lavrenovs
ekspeditors
+371 27 679 680
Ulvis Grīnvalds
ekspeditors
+371 23 202 353
Armands Kasparsons
+371 25 168 967