Kategorijas

50 € atlaižu kupons ar kodu BLACK50 pasūtījumiem virs 500 €

Mūsu vēsture

Mēs katru dienu domājam ne tikai par mēbelēm, bet pats galvenais par mūsu klientiem. Mēs saprotam, ka mēs radām komfortu viņu mājās, tāpēc mums vissvarīgākais ir, lai mūsu klienti būtu apmierināti.

Šī pieeja mūs jau ir novedusi pie sasniegumiem. Šobrīd mēs strādājam 15 Eiropas valstīs un katru gadu paplašinām šo sarakstu, un mums nav nodoma apstāties.

Mēs arī zinām, ka klienti būs laimīgi tikai tad, ja darbinieki būs apmierināti. Tāpēc mēs dalāmies ar viņiem savos panākumos un sniedzam iespējas pašrealizācijai. Visi augstākā līmeņa vadītāji sāka savu karjeru, strādājot tieši ar klientiem - klientu apkalpošanas vai loģistikas jomā. Viņi nenoslēdzas savos kabinetos, bet lieliski pārzin ikdienas procesus un klientu vajadzības. Ar savu piemēru viņi katru dienu mums atgādina, ka ieguldītās pūles atmaksājas. Enerģija, spītība un centība pret klientiem - tas ir tiešs ceļš karjeras izaugsmei, neatkarīgi no vecuma vai izglītības.

Arīdzan, esam sociāli atbildīgs uzņēmums, atbalstam tos, kam palīdzība ir nepieciešama visvairāk – bez vecāku aizgādības palikušiem bērniem, Latvijas ģimenēm un bērniem ar uzvedības traucējumiem un saskarsmes grūtībām. Un mēs rūpējamies par to, lai pasaule būtu labāka: par katru apstiprināto pasūtījumu, mēs iestādām koku - mēs to esam izdarījuši jau vairāk nekā miljons reižu.

Mūsu komanda

Klientu apkalpošanas komanda

Mēs zinām, ka mūsu mērķis ir apmierināti klienti. Šis ir mūsu labākais ieguldījums.

Vēl svarīgāk ir tas, ka pakalpojums nebeidzas ar mēbeļu iegādi, bet turpinās, kad klientiem ir nepieciešama palīdzība vai viņš atkal atgriežas mūsu internetveikalā.

Mēs saprotam, ka mūsu piedāvātie produkti ir svarīgs pirkums mūsu klientu dzīvē. Kādam tas ir pirmais dīvāns, citiem – ilgi gaidītais mājas remonts.

Tāpēc mēs esam priecīgi palīdzēt un veltām laiku saviem klientiem.

Loģistikas komanda

Mēs paši nodarbojamies ar preču transportēšanu no ražošanas līdz galamērķim visā Latvijā.

Mēbeļu loģistika ir sarežģīta, tāpēc, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi, ar to nodarbojamies paši.

Mūsu uzdevums ir nodrošināt, lai mēbeles pēc iespējas ātrāk un drošāk nonāktu jaunajās mājās.

Mēs uzturam tiešu un pilnīgu saikni ar saviem klientiem, tāpēc lielu uzmanību pievēršam detaļām un spējai ātri orientēties ļoti dinamiskā vidē.