0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs
Droša bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Konfidencialitātes politika

Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

  • Jūsu personas dati nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.
  • Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izsniegti trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.
  • Jums netiks sūtītas nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).
  • Tāpat katru reizi tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. Mebeles1.lv neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.

Personīgo datu izmantošana un izpaušana

Mebeles1.lv izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. Mebeles1.lv nepārdos informāciju trešajām pusēm. Mebeles1.lv darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).

Personas datu pārvaldība un dzēšana

Pircējam ir tiesības pieprasīt piekļuvi visiem saviem personas datiem un ir tiesības pieprasīt labot nepareizus, nepilnīgus vai neprecīzus personas datus, kā arī dzēst personas datus, rakstot e-pastu. E-pasts [email protected]Šajā gadījumā pakalpojuma sniedzējam, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, jāizpilda pircēja pieprasījums.

Izvēles brīvība

Jūs kontrolējat visu informāciju par sevi, ko nosūtāt Mebeles1.lv. Bet, ja Jūs nolemjat neizpaust savus personas datus Mebeles1.lv, lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt kādai no vietnes funkcionalitātei. Lietotāji, kuri atsakās saņemt ziņas, var atteikties no šāda veida saziņas, rakstot mums uz [email protected]. Ja Jūsu personiskā informācija ir mainījusies (piemēram, pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs), lūdzu, atjauniniet savus personas datus savā lapā.

Automātiski nodotā informācija (nav personīga)

Atverot Mebeles1.lv mājas lapu (www.mebeles1.lv), automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

Cookies

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietaja diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet Mebeles1.lv mājas lapu nākamajā reizē. Mebeles1.lv izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.

Galvenie sīkdatņu veidi mūsu mājaslapā:

Sīkdatnes nosaukums

Darbības laiks

Sīkdatni izmanto

sid_customer

2 nedēļas

Sīkdatne ir nepieciešama mājaslapas darbībai. Tā tiek lietota laikā, kad pircējs pievieno produktu pirkumu grozam. Šī sīkdatne atļauj pievienot pasūtījumu mebeles1.lv mājaslapai.

PHPSESSID

Kamēr darbojas pārlūkprogramma

Sīkdatne ir nepieciešama mājaslapas pilnvērtīgai darbībai.

_utma

2 gadi

Saglabā informāciju, cik reizes klients ir viesojies mājaslapā, no pirmās reizes līdz pēdejai vizītei.

_utmb

30 minūtes

Fiksē laiku, kad klients ir iegājis mājaslapā.

_utmc

Kamēr darbojas pārlūkprogramma

Fiksē laiku, kad klients izgājis no mājaslapas. Ja pēc 30 minūtēm klients joprojām atrodas mājaslapā, sīkdatne automātiski beidz darbību.

_utmz

6 mēneši

Saglabā informāciju, no kura resursa klients ir ticis pārvirzīts uz mājaslapu, kura meklētājprogramma un saite ir tikusi izmantota, kādi atslēgas vārdi tikuši ievadīti un no kuras lokācijas vietas klients ir sasniedzis mājaslapu.

Saglabāto sīkdatu dzēšana:

Drošība

Mebeles1.lv rūpējas, lai nodrošinātu Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu dati tiek rūpīgi aizsargāti, lai tie netiktu pazaudēti, iznīcināti, izkropļoti/falsificēti, kā arī, lai aizsargātu tos pret manipulācijām un nesankcionētas pieejas vai izpaušanas.

Nepilngadīgie

Mebeles1.lv iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu Mebeles1.lv Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. Mebeles1.lv nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

Saites uz citiem portāliem

Šis paziņojums par privāto datu aizsardzību attiecas uz www.mebeles1.lv mājas lapu, ko ar resursiem apgādā SIA Eurotrade1. Portāla lappuses šajā mājas lapā satur saites uz citiem pakalpojumu sniedzējiem Mebeles1.lv ietvaros un ārpus tā, kur šis datu aizsardzības politikas ziņojums nedarbojas. Kad izejat no Mebeles1.lv mājas lapas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat izlasījis katra portāla datu aizsardzības ziņojumus, kas ievāc personīgi identificējamu informāciju.

Personas datu nodošana trešajām personām

Lai novērtētu pircēja iegādāto produktu kvalitāti, pēc pasūtījuma pabeigšanas ar klientu var sazināties pa e-pastu. Klientam tiek lūgts atstāt atsauksmi un novērtēt iegādāto preci. Šim nolūkam pircēja e-pastu var pārsūtīt trešajām personām. Mebeles1.lv šo pakalpojumu nodrošina TestFreaks AB, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stokholma, Zviedrija.

Ja apmeklētāji piesakās saņemt Mebeles1.lv īpašos piedāvājumus un iesniedz savu e-pasta adresi, tā var tikt nodota trešajām personām. Īpašo piedāvājumu sūtīšanas pakalpojumu Mebeles1.lv nodrošina UAB MailerLite, Jono Basanavičiaus str. 15, LT-03108 Viļņa, Lietuva.

Tieši uz informāciju

Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar datu aizsardzības politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, nekautrējaties un sazinieties ar mums. E–pasts: [email protected].

Informēšana par izmaiņām

Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.

 

Biļetenu noteikumi

Kad Jūs piesakāties jaunumu saņemšanai, mēs , Mēbeles1.lv, pievienojam Jūsu e-pasta adresi attiecīgajam adresātu sarakstam. Kamēr tas ir tur, mēs zinām, ka mēs varam sūtīt Jums mūsu jaunumus. Jūs vienmēr varat izdzēst savu e-pasta adresi no mūsu adresātu sarakstiem. To var izdarīt, izmantojot saiti "Atrakstīties" mūsu izsūtītos jaunumos, kurus Jūs saņemat vai nosūtiet e-pastu uz [email protected]. Mēs varam izmantot trešās puses e-pasta pakalpojumus (Omnisend), lai izsūtītu jaunumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka adresātu saraksti ir neatkarīgi viens no otra. Ja jūs izlemjat atteikties no mūsu jaunumiem, Jūs joprojām saņemsiet ar kontu saistītus e-pasta ziņojumus (piemēram, pasūtījuma statusa paziņojumus, e-pastus par paroles atiestatīšanu utt.). Ja izlemjat, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu veikala pakalpojumus, un vēlaties, lai Jūsu personas dati tiktu dzēsti no mūsu datu bāzes (vai ja vēlaties saņemt visus ar Jūsu kontu saistītos personas datus), lūdzu, nosūtiet e-pastu uz [email protected]. Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tika izmantoti ļaunprātīgi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādēm. Saskaņā ar ES Vispārējo datu aizsardzības regulu mums ir pienākums informēt Jūs par šīm tiesībām; mēs patiesībā nevēlamies ļaunprātīgi izmantot Jūsu datus.