0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs
Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

1 pasūtījums = 1 koks

MĒS TICAM KOKU STĀDĪŠANAS SPĒJĀM.

Veicot mēbeļu iegādi no Mēbeles1.lv, mēs iestādīsim koku par katru piegādāto pasūtījumu.

Šie koki palīdz atjaunot vidi, samazināt klimata pārmaiņu ietekmi un radīt zaļāku vidi nākamajām paaudzēm.
Jaunattīstības valstīs, tas cilvēkiem dos iespēju pašiem audzēt pārtiku un veidot ilgtspējīgus ienākumus viņu ģimenēm. Turklāt, klimatam draudzīga agromežsaimniecībā ir izstrādāta prakse, lai uzlabotu ražu un atdzīvinātu augsnes veselību, ūdens izmantošanas efektivitāti un oglekļa uzkrāšanu.

Meža dārza stādīšanas programma, kuru mēs atbalstām, palīdz apmācīt jaunattīstības valstu lauksaimniekus par to, kā veidot ražīgas un ilgtspējīgas kultūras un saimniecības. Par katru pārdoto produktu mēs iestādām koku, lauku kopienu attīstības veicināšanai, vietējiem iedzīvotājiem dodot iespēju atjaunot savu vidi, pašiem audzēt pārtiku un veidot sev ilgtspējīgus ienākumus un nākotni savai ģimenei un ģimeņu kopienām.

Sistemātiski, četru gadu laikā, stādot noteikta veida ātri augošus kokus, augļu kokus, lapu kokus un pārtikas kultūraugus, ģimenes var pozitīvi mainīt savu dzīvi uz visiem laikiem. Programmas dalībnieki stāda tūkstošiem koku, kas ģimenēm nodrošina ilgtspējīgus pārtikas avotus, lopbarību, produktus pārdošanai, malku, kā arī palielina savus gada ienākumus.
 


Vairāk informācija šobrīd