Groza saturs

0

Jūsu grozs ir tukšs

  • Profile
  • Maksājums
  • Cart
    Grozs ir tukšs

1 pasūtījums = 1 koks

Veicot mēbeļu iegādi no Mēbeles1.lv, mēs iestādīsim koku par katru piegādāto pasūtījumu.

Šie koki palīdz atjaunot vidi, samazināt klimata pārmaiņu ietekmi un radīt zaļāku vidi nākamajām paaudzēm.

Jaunattīstības valstīs, tas cilvēkiem dos iespēju pašiem audzēt pārtiku un veidot ilgtspējīgus ienākumus viņu ģimenēm. Turklāt, klimatam draudzīga agromežsaimniecībā ir izstrādāta prakse, lai uzlabotu ražu un atdzīvinātu augsnes veselību, ūdens izmantošanas efektivitāti un oglekļa uzkrāšanu.

Meža dārza stādīšanas programma, kuru mēs atbalstām, palīdz apmācīt jaunattīstības valstu lauksaimniekus par to, kā veidot ražīgas un ilgtspējīgas kultūras un saimniecības. Par katru pārdoto produktu mēs iestādām koku, lauku kopienu attīstības veicināšanai, vietējiem iedzīvotājiem dodot iespēju atjaunot savu vidi, pašiem audzēt pārtiku un veidot sev ilgtspējīgus ienākumus un nākotni savai ģimenei un ģimeņu kopienām.

Sistemātiski, četru gadu laikā, stādot noteikta veida ātri augošus kokus, augļu kokus, lapu kokus un pārtikas kultūraugus, ģimenes var pozitīvi mainīt savu dzīvi uz visiem laikiem. Programmas dalībnieki stāda tūkstošiem koku, kas ģimenēm nodrošina ilgtspējīgus pārtikas avotus, lopbarību, produktus pārdošanai, malku, kā arī palielina savus gada ienākumus.

Vairāk informācija šobrīd