0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs

Mēbeļu kolekcija PEAF

Lai māju padarītu par mājīgu dzīvesvietu, mums jānodrošina piemērotas mēbeles, kas ir ne tikai funkcionālas, bet arī saderīgas ar kopējo mājas interjeru. PEAF kolekcijas mēbeles ienesīs mājīgumu un siltas krāsas jūsu mājās. Šeit apvienojas skandināvu minimālisms ar skaidrām līnijā interjerā. Šajā kolekcijā atradīsiet mēbeles viesistabai, gaitenim vai kabinetam. Izvēlieties kādu no komplektiem vai atsevišķām mēbelēm un īstenojiet savas ideja mājai. 
 
PEAF kolekcija piesaista uzmanību ar savām siltajām krāsām un mājīgo dizainu. Koka krāsas detaļas atdzīvina mēbeles, un kopā ar pagarinātajiem sānu paneļiem mēbelēm piešķir oriģinālu izskatu. Kolekcijā atradīsiet vairākas krāsu opcijas, kas apvienotas ar glancēti baltām fasādēm. Dominējošās dabiskās krāsas dod mājīguma sajūtu un izceļ mēbeļu košās fasādes. Baltas un glancēts kombinācija vizuāli izceļas no citām krāsām, radot iespaidu par lokalizāciju. Šeit, kā akcents, izceļas melnie mēbeļu rokturi un koka mēbeļu kājas.
Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Šajā sadaļā produkti nav pieejami