0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs
Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Atbalsts

Mums bieži ir atgrieztas, bet neizmantotas vai mazlietotas mēbeles, dažas mēbeles var būt ar nelieliem ražošanas defektiem vai ar bojājumiem transportēšanas laikā. Mēs ar prieku uzdāvināsim šīs mēbeles tiem, kam tās ir nepieciešamas: medicīnas iestādem, bezpeļņas organizācijam, cilvēkiem, kam ir vajadzīga palīdzība, cilvēkiem, kas cietuši no ugunsgrēka, bet nevar atļauties iegādāties jaunas mēbeles.

Ja jums ir nepieciešams mēbeļu atbalsts, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu [email protected] ar tēmu "Palīdzība", norādot saņēmēju, kādas mēbeles un cik ātri Jums nepieciešamas. Kad šis produktu veids parādās mūsu pieejamo produktu sarakstā, mēs ar Jums sazināsimies.

Mēbeļu saraksts, ko mēs varam nodrošināt, nepārtraukti mainās, tāpēc mēs nevaram garantēt, ka mēs varēsim apmierināt visas vajadzības.