0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs

Virtuves kolekcija JMB

Iekārtojot virtuvi, ir svarīgi paturēt prātā, ka šai telpai jābūt funkcionālai, bet tajā pašā laikā labi jāizskatās. Lai padarītu virtuvi vēl patīkamāku, izvēlieties pareizo mēbeļu modeli. JMB kolekcijā ir dažādi pamata un sienas skapji. Ir arī stūra, izlietnes un iebūvējamās plīts skapji. Izveidojiet savu virtuvi vai izvēlieties kādu no vairākiem standarta komplektiem. 
  • Korpuss izgatavots no 16 mm skaidu plātnes, kas laminēta ar PVC pārklājumu.
  • Šīs kolekcijas iebūvēto skapīšu augstums ir 85,5 cm kopā ar galda virsmu.
  • Galda virsmas dziļums ir 54 cm. Skapju dziļums ir mazāks nekā darba virsmai, tāpēc darba virsma ir nedaudz izvirzīta uz priekšu (apmēram 3 cm). Skapīšu aizmugurē paredzēta vieta virtuves caurulēm, kas nav redzamas skatoties no augšas - tās tiek paslēptas zem galdavirsmas.
  • Skapji ir novietoti uz korpusa. Grīdlīste nosedz skapju priekšpusi (fasādi), sāni nosegti ar korpusu.Grīdlīste ir atsevišķa katram skapim un ir iekļauta standarta komplektācijā.
  • Cenā ir iekļautas darba virsmas katram skapim, izņemot izlietnes skapi un iebūvējamās plīts virmsas skapi.
  • Komplektā ietilpst sudraba krāsas plastmasas rokturi.
Bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Šajā sadaļā produkti nav pieejami