0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs

Mēbeļu kolekcija PEAE

Mājas telpa mums apkārt ir ļoti svarīga. Šeit mēs sazināmies, atpūšamies, pavadām lielāko daļu laika. Lai Jūsu mājām piešķirtu lielāku komfortu, ir vērts iegādāties pareizās mēbeles, kas palīdzēs piepildīt jūsu cerības. 
 
PEAE kolekcijā dominē gaiši krāsu toņi, ko papildina citu krāsu, horizontāli un vertikāli, ieliktņi, kas mēbelēm piešķir papildu raksturu un izceļ to siluetus. Izvēlieties kādu no vairākām krāsu opcijām, kuras apvieno ar glancēti baltām fasādēm. Piedāvātā melnbaltā kombinācija izceļas ar kontrastējošu dizainu. Šeit izceļas stingras un skaidras līnijas. Gaišas koka krāsas detaļas izskatās dabiski un mājīgi, atdzīvina interjeru. Arī uzmanības piesaistošā metāla kāju forma lieliski saplūst ar dominējošajām līnijām un nodrošina lielāku mūsdienīgumu. Kolekcijā, kā akcents, tiek izmantoti tikai dizaina rokturi. Kolekcijā atradīsiet mēbeles viesistabai, gaitenim un kabinetam. Koka krāsas detaļas, baltas fasādes un metāla ģeometriskas kājas rada mūsdienīgu interjera sajūtu.
Droša bezmaksas piegāde

Visi pasūtījumi Latvijas teritorijā tiek piegādāti bezmaksas ar mūsu transportu, lai nodrošinātu Jūsu mēbeļu drošu piegādi.

Apmaksa piegādes brīdī

Nav nepieciešams avanss vai priekšapmaksa. Maksājiet skaidrā naudā vai ar norēķinu karti piegādes brīdī. Ir pieejami kreditēšanas pakalpojumi.

Vairāk nekā 100 000 mēbeles

Mūsu mērķis ir, lai mūsu sortiments būtu lielākais Latvijā.

365 dienu atteikuma garantija

Ja Jūs neesat 100% apmierināts ar savu preci, varat to atdot atpakaļ 365 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu iemaksāto naudas summu.

Labas cenas garantija

Mēs strādājam pa taisno ar ražotājiem un cenšamies piedāvāt Jums labākās cenas, tomēr, ja atradīsiet preci lētāk, mēs pielīdzināsim cenu un piegādi veiksim bezmaksas.

1 pasūtījums = 1 koks

Par katru iesniegto un piegādāto pasūtījumu mēs iestādīsim koku. Pateicoties Jums, mēs spēsim iestādīt tūkstošiem koku!

Šajā sadaļā produkti nav pieejami