0
Grozs

Groza saturs

Grozs ir tukšs

Piekarams vannas istabas skapītis KRAK4

+
Atradāt lētāk?

Izmēri un Īpašības

Augstums:
710 mm
Platums:
670 mm
Dziļums:
190 mm
Durvju skaits:
3 vienībām
Svars:
22 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas
Piegādes maksa:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi
Spogulis:
Plaukti:
Krāsa:
  • Riviera ozols
  • Tumšs betons
Krāsu izvēle:
  • Nav
LED:
  • Nav
Materiāli:
  • LKSP
Izcelšanās:
Eiropa

Papildus informācija

KRAK mēbeļu kolekcija ir lieliska izvēle stilīga un moderna dizaina cienītājiem. Šī vannas istabas mēbeļu kolekcija ir unikāla ar to, ka mēbeļu fasāžu tumšais betons un "Riviera" ozola krāsas rada neatkārtojamu harmoniju. Fasādē stiprināmi metāla rokturi ir mūsdienīgs akcents, kas piešķir rotaļīgumu. Kolekcijas mēbeles var aprīkot ar LED apgaismojumu, kas mīkstina mēbeļu ierāmēto dizainu un ienes siltumu. Kolekcijas mēbeles var izvēlēties jau nokomplektētas vai komplektēt pašiem, izvēloties piekaramo izlietnes skapi, piekaramo sienas skapi ar spoguļiem un plauktus.

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.

Mēbeļu stiprināšana

Ir svarīgi pareizi piestiprināt piekaramās mēbeles. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.

Atsauksmes Atsauksmes