Iemesli, lai iepirktos tieši pie mums: Iemesli, lai iepirktos tieši pie mums:

Atsauksmes

Man patīk, ka nav jàveic priekšapmaksa, maksà, kad sańem preci. Viss tika izdarīts laikà, pat àtràk. Super, ka nav arī jàsatraucas par piegàdi, tà ir iekłauta!!! Paldies!!!
Ļoti kvalitatīva prece un piegāde. Pamācība montēšanai pa sīkākajam solim aprakstīta. Ir viens, bet ļoti nenozīgs krāsas defektiņš. Pie preces aprakstā gribētu redzēt tās svaru ( šajā gadījumā nedomāju, ka galds varētu būt tik smags, ka pati neteikšu galā).
Boljshoj assortiment, adekvatnije ceni, milije devushki v Cenrte zvonkov, besplatnaja dostavka s operezhenijem obeschannih srokov. MOLODCI! ;)
Ātra piegāde, sev ērtā laikā, samaksa preces piegādes brīdī. Bērns ļoti apmierināts ar savu jauno rakstāmgaldu!
Piegāde laicīga, neskaidrību gadījumā ātra atsaucība!
Вежливость, оперативность, ну и самое главное, предоплату делать не нужно, как у магазинов конкурентов. Желаю вам побольше адекватных клиентов.
Pasūtījums tika izpildīts 2 nedēļas ātrāk kā solīja. Ļoti laipni darbinieki, arī šoferis (Raivis). Precizitāte piegādē. Esmu ļoti apmierināta. Paldies. Lai Jums veicās!
Labas cenas,laipna apkalpošana,operatīva piegāde,ļoti jauks un laipns šoferītis,kas piegādāja preces. Esmu ļoti apmierināta ar iegādāto stūra dīvānu.
Это уже не первая покупка. Сервис отличный и качество товара тоже на 10. Спасибо что вы есть. Буду ещё заказывать только у вас.
Visaptveroša informēšana par piegādes termiņiem, samaksu u.c., piegāde ātrāk, nekā sākotnēji solīts, ļoti laipni šoferīši.Paldies!
Vienmēr ir patīkami sadarboties ar Mēbeles1.lv. Iepriecina plašās izvēles iespējas, kā arī mēbeļu kvalitāte, manuprāt tā ir labākā šobrīd pieejamā kvalitātes atbilstība cenai. Serviss ir ļoti augstā līmenī, gan pasūtījuma noformēšana, gan piegāde. Ļoti laba mājas lapa. Paldies!
Ērti pasūtīt. Atsaucīgi,laipni kurjeri. Nebija ilgi jāgaida. Super
Patika laipnā attieksme un komunikācija. Neskatoties uz to, ka bij jāgaida, par to tiku brīdināta un tās div ar pus nedēļas pagāja tik ātri, ka nu jau varu priecāties par jaunajām dvesmām savā interjerā, ko ienes smukais dīvāns :)
Patika, ka tiku informēta par visu notiekošo par un ap manu pasūtījumu! Ātri atbildēja uz jautājumiem. Prieks par tādu servisu!
Laipna un pieklājīga apkalpošana ! Laipni šoferīši !
Ļoti atsaucīgi darbinieki. Precei ir augsta kvalitate, tika piegādāta bez bojājumiem. Nedaudz ilgāk jāgaida (pasūtīju 06.02.2019., preci piegādāja 26.02.2019.), bet es par to tiku brīdināta. Vērtējums: 10 no 10.
Precizitāte, kvalitāte, kompetenta, laipna komunikācija. Adekvāta cena. Noteikti sadarbošos arī turpmāk.
Lielisks serviss un komunikācija! Ātra piegāde, laipns kurjers! Rekomendēju!
Laipna apkalpošana, vairākkārtēja informēšana par pasūtījuma statusu, profesionāla piegāde.
Mēbeļu kvalitāte laba. Un piegāde ātra. Solīto 12 darba dienu laikā piegādāja 7 darba dienu laikā.
Iespēja konsultēties par pasūtījumu telefoniski. Atsaucīgs personāls un elastīgi piegādes nosacījumi, kas atviegloja preces saņemšanu.
Ļoti atsaucīga, pretīm nākoša, patīkama attieksme un serviss, esam ļoti apmierināti ar mēbeli:)
Dīvāns ieradās ātrāk kā biju gaidījis (10 dienu laikā) un bija tieši tāds pats kā bildē. Pēc pirmajiem iespaidiem - kvalitatīvs!
Замечательный сервис, замечательные вежливые люди. Все четко и в срок. Спасибо!
Ļoti laipni darbinieki, gan tie ar, ko pa telefonu sazinājos, gan kurjers. Preci piegādāja precīzi laikā. Patīkami iepirkties, viss lieliski! Tā turpināt!
Lieliski ka bija iespējams vienoties par piegādes laikiem! Ljoti atsaucīgas meitenes pie telefona.
Esmu ļoti apmierināta par piegādes organizēšanu un pielāgošanu (gan par vēlamo datumu, gan par laikiem). Dīvāna kvalitāte ir teicama.
Man patika beznosacījumu bezmaksa piegāde (vienalga pasūti preci uz 15 EUR vai 215EUR) un ka norēķināties varēja piegādes brīdī, gan skaidrā, gan ar karti. Pati prece atbilsts zīmējumam mājas lapā.
Спасибо за качественно предоставленные услуги и прекрасное решение возникших трудностей с дефектной деталью
Dīvāns ir tieši tāds ,kādu bijām vēlējušies viss ideāls ,laba iespēja pasūtīt preci un īsā laikā to saņemt ar bezmaksas piegādi mājās.
Mēbelēm ir pieņemama kvalitāte (laba). Un nekad netrūkst detaļas. Bezmaksas piegāde. Piegāde notiek ļoti precīzi (saskaņotajā laikā). Es vienmēr izmantoju iespēju norēķināties piegādes brīdī. Esmu ļoti apmierināta ar Jūsu produktiem un pakalpojuma servisu (Jūs esiet ļoti pieklājīgi). Paldies!
Es nevaru dot vairāk punktu, jo piegāde mūsu gadījumā (Ziemassvētki un Jaunais gads pa vidu) tomēr bija pārāk ilga. Viss pārējais gan bija ļoti labā līmenī!
Viss bija labi! Laba Komunikācija gan pēc pasūtījuma nosūtīšanas, gan pirms produkta saņemšanas. Kontinentāla gulta ir labas kvalitātes un superērta! Pirmo reizi pa ilgiem laikiem aizmigu jau 20min laikā un guleju kā zīdainis līdz rītam!
Serviss un komunikācija visaugstākajā līmenī. Preces piegāde 2 nedēļas agrāk, nekā bija runāts un gaidīts. Profesionāla mēbeles1.lv komanda. Iesaku.
Laipna apkalpošana un piegāde laikā. Bojāto preci vienmēr samaina pret jaunu.
Laipni un atsaucīgi darbinieki, izcila piegāde, šoferis profesionāls.
Operatīva darbošanās, salīdzinoši ātra piegāde, laipna apkalpošana, izvēles brīvība apmaksas kārtībā (uzticēšanās klientam).
Paldies Jums. Stūra dīvāns ērts un stilīgs un atbilst gaidītājam. Patīk savlaicīga saziņa ar Jums par piegādes laiku, kurjers precīzs un atsaucīgs.
Ļoti labi organizēts darbs.Savlaicīgi paziņots par preču piegādi,laipni un atsaucīgi kurjeri un citi darbinieki. Izvēlēta mēbele atbilst gaidāmam prasībam.
Коммуникация с продавцом на отлично, доставка всегда в указанное время, товаром довольна.
Ļoti labs serviss. Pārliecinājos , ka tiešām "garantē labāko cenu'".
Man ļoti patika sadarbība ar šo mēbeļu veikalu. Laipni un komunikabli darbinieki. Uz viesiem e-pastiem tika atbildēts. Noteikti iegādāšos šai veikalā vēl!!! Lai netrūkst klientu!!!
ВСЕ ОЧЕНЬ ХОРОШО. купленный товар отличного качества. Доставка, быстрее чем указано на сайте. Любезное и внимательное отношение к покупателю. Спасибо Вам за Ваш труд.
Komunikācija, gan e-pastā, gan telefoniski. Ļoti patīkami un negaidīti!
Все быстро и четко, понравилось что можно отслеживать весь процесс доставки товара от склада производителя до своего дома
Быстрая доставка! Отличное качество!
Всё отлично! Сервис, обслуживание клиентов, домашняя страница. Понравилось буквально всё. Благодарю.
Огромное спасибо.заказывала кухню и дополнительно шкафчики. Сервис отличный. заказом очень довольна. Спасибо.
Man ļoti patika darbinieku un kurjera profesionālā attieksme pret klientu. Paldies par labo servisu. Priecīgus svētkus visam Jūsu kolektīvam.
Visvairāk man patīk mans jaunais galds un tas, ka mēs to saņēmām īstajā laikā :) Paldies par darbinieku atsaucību piegādes noorganizēšanā. Īpašs paldies Matīsam, kurš nodarīja visu līdz galam.
Vecliepas
Saziņa, ļoti patika, ka piezvanīja pirms piegādes, lai varam paspēt satikties. Precei laba kvalitāte.
Laipna komunikācija, raita sadarbība un atsaucīgi autovadītāji-ekspeditori.
Apkalpošana laba, radās nelielas problēmas ar visa pasūtījuma piegādi un vienas mēbeles komplektāciju, kas gan tika operatīvi novērstas bez liekiem jautājumiem no veikala puses (problēmu radīja ražotājs). Apkalpošana ļoti jauka. Paldies!
Хорошее обслуживание ,отличный сервис ! Товаром остались довольны.Это уже не первая покупка у вас и соотношение цены и качества всегда приятно радует. Спасибо !
Patika ka varēju norēķināties pēc tam , ērti ar karti pie piegādes mājās. Pārsteidza kvalitatīvais preces drošības pakojums, līdz ar to bija maza varbūtība ka prece būs sabojāta pie piegādes. Kā mīnusu varu minēt, ka nebija iespējams apskatīties konkrētā dīvāna auduma paraugus, bet darbinieki paskaidroja ka kādu neatbilstību gadījumā varu atgriezt preci, protams tā arī ir ka bildē izskatās pavisam cits tonis, bet audums atbilda interjeram, līdz ar to viss bija kārtībā
Paldies! Esmu Jūsu komandai ļoti pateicīga par precīzu pasūtījuma izpildi un piegādi.Korekti. Veiksmi Jums.
Bijām priecīgas par cenas garantiju, laipno un ātro klientu servisu, un ka piegādes laiks bija, kā solīts. Noteikti ieteiksim citiem.
Viss bija ļoti labi! Vienlīdz operatīvi, lietišķi un laipni.
Заказ и доставка выполнена своевременно. Работники вежливые , чётко информируют по всем вопросам . Спасибо.
Mēbeles piegādāja sarunātajā laikā. Strādā pieklajīgi cilvēki.Ja būs nepieciešamība pasūtīt mēbeles arī turpmāk, visdrīzāk izmantošu šo firmu. Lai veicās.
Labdien! Pasūtījām Jūsu uzņēmumā galdu. Pasūtījums tika izpildīts ļoti ātri-10 dienu laikā! Patīkams pārsteigums! Preces kvalitāte laba, piegādes pakalpojums lielisks! Paldies! Ar prieku atkal iegādāsimies mēbeles Jūsu uzņēmumā, ha būs tāda nepieciešamība!
​Liels paldies, mēbeles 1.lv komandai, esmu ļoti gandarīta par pasūtīto pirkumu.
Sveiki! Liels, paldies! Virtuves komplektu saņēmām un esam apmierināti!
Paldies par Jūsu darbu. Esam ļoti apmierināti par Jūsu sniegtajiem pakalpojumies :)
Paldies par jauko apkalpošanu - gan no meitenēm, gan no šoferīša!
Noteiktu pasūtīšu vēl kaut ko!
Veiksmi tirdzniecībā un labus klientus!
Liels paldies par mēbelēm, visu samontējām un esam ļoti apmierināti. Kvalitāte par šo cenu izcila, instrukcijas visam ir skaidri saprotamas, kā arī nekas nepietrūka, viss precīzi derēja un nekas nebija sabojāts. Bija gan jāpagaida 5 nedēļas līdz saražos mēbeles, bet tas noteikti bija tā vērts. Iespēja sekot līdzi pasūtījuma statusam mājaslapā, cenu starpības atlaide, beigās vēl bezmaksas piegāde, nu kur vēl labāk!
Paldies par sadarbību. Neraugoties uz ilgo gaidīšanu, esmu ļoti apmierināta ar jūsu servisu!

Спасибо, уже собрали стол . Все на отлично: оператор ,доставка, товар !
Paldies par Jūsu uzņēmuma super foršo apkalpošanu, produkta un pakalpojuma kvalitāti.
Atsauksmes rakstu ļoti reti, bet Jūs patiešām esat pelnījusi vislabākos vārdus!
Prece tik piegādāta pat ātrāk nekā tika sākotnēji solīts. Darbinieki iepriekš painformēja par dienu un laiku, kad prece tiks piegādāta, kurjers stundu pirms tam piezvanīja, super serviss!
Savas kļūdas pēc pasūtīju ne īsti tādu preci kā vajadzēja, viss tika samainīts,tādā līmenī it kā būtu Jūsu super universālais klients!
Tiešām bija patīkami ar Jums sadarboties, noteikti izmantošu Jūsu pakalpojumus ja būs nepieciešamība,kā arī ieteikšu draugiem un paziņām.
Lai izdodās noturēt savu servisu šādā līmenī!
PALDIES !
ar visu esmu ļoti apmierināta paldies visai komandai.
Liels paldies! Jauku dienu!
P.S. Esmu patīkami pārsteigts par servisa un preces kvalitāti. :)
Labdien!
Liels paldies! Bija ļoti patīkami ar jums strādāt. Turpmāk sūtīsim mēbeles tikai pie jums.
Большое спасибо за замечательный сервис!Заказ выполнен.Хорошего дня работникам вашей фирмы)
Хочу поблагодарить Вашу команду за оперативную работу,внимательность и взаимопонимание.Курьеру отдельное спасибо,за терпение.С вами приятно работать! Спасибо !!!
Mans vērtējums ir 10 teicami.
Paldies,
ar visu esmu apmierināta, bija patīkami ar Jums sadarboties,
vērtējums -10!
Mans vērtējums 10. Pasūtījums tika savlaicīgi pieņemts un piegādāts, telefoniski tika sniegta visa nepieciešamā papildu informācija. Paldies!
Sveiki.Šis bija jau kāds piektais vai sestais pasūtījums.Esmu ļoti apmierināts.Ja vajadzēs vēl kādas mēbeles, noteikti sūtīšu pie jums
Labdien!
Pateicos par ātri un kvalitatīvi izpildīto pasūtījumu. Paldies šoferim Edijam par laipno apkalpošanu!
Esmu ļoti apmierināta ar Jūsu piegādāto preci un piegādes servisu! Ieteikšu Jūsu veikalu arī citiem! Paldies.
Liels paldies, skapis tika saņemts. Esmu ļoti apmierināta, pateicīga un priecīga. Paldies arī piegādātājam:) 10/10
Paldies par precīzi izpildītu pasūtījumu:
Laba piegāde - autovadītājs palīdzēja iecelt mašīnā un bija laipns
Labdien.Pirku no Jums ( Matracis NT25 ). Esmu ar visu apmierināts.(Gar ar preci,ar piegādi,ar šoferiem,ar visu.)Paldies Jums .Vēlu veiksmi.
Paldies par piegādāto dīvānu. Esmu ļoti apmierināta. Un īpašs paldies lieliskajiem puišiem, kas bija ļoti atsaucīgi, laipni un gana spēcīgi, lai dīvānu uznestu uz devīto stāvu. Vēlreiz paldies un arī turpmāk labprāt iepirkšos Jūsu interneta veikalā.
Viss bija ļoti labi, īpaši klientu serviss.
Prece atbilst cenai!

Kopumā 9/10
Paldies Jums liels par labu kvalitāti, par atsauksmi un sapratni. Paldies!
Paldies par sadarbību . Pasūtījums tika piegādāts laikā, darbinieku attieksme profesionāla, pozitīva. Visa informācija tika saņemta laicīgi, saņēmu gan e-pastu, gan tel zvanu, gan sms. Ļoti patīkami, laipni un atsaucīgi darbinieki. Šoferītis Raivis vnk. super.
Paldies Mēbeles 1 komandai! Jūsu firmas serviss bija izcils!
Izsakām lielu pateicību par mūsu pasūtījuma izpildi. Bija patīkami sadarboties ar Jūsu komandu.
Sākot ar pārsūtījuma pieteikšanu un beidzot ar jaukiem kurjeriem viss bija perfekti.
Pats galvenais mēbeļu kvalitāte apmierina, tāpēc turpmāk izmantosim Jūsu pakalpojumus.
Labdien!
Paldies par pasūtījuma piegādi,kuru varēju izvēlēties man nepieciešamajā laikā un vietā.
Ceru uz turpmāku tik pat veiksmīgu un sirsnīgu sadarbību.
Paldies, viss bija ļoti labi. Labākajā nozīmē pārsteidza, ka garantijas lapu un pavadzīmi, kā arī čeku šoferis iedeva ieliktus speciālā Mēbeles1 lv mapītē. Tā vēl neviens piegādātājs nebija darījis. Smalki! :)
Paldies par lielisku servisu!
Добрый день! Спасибо Вам огромное! Шкаф прекрасный, уже пользуемся. С Вами очень приятно работать
Labdien!

Vēlos pateikties par apkalpošanu tik augstā līmenī!
Sen neredzēju tik labi organizētu sistēmu.
Viss sākas ar pasūtīšanu. Pasūtīšana ir ļoti vienkārša: nav obligāti jāreģistrējas, turklāt var nemaksāt uzreiz, bet pie preces saņemšanas. Tā kā pasūtīšana notiek no ražotājiem, protams, pāris nedēļas jāgaida. Bet tas dod iespēju izvēlēties krāsu un audumu, un sanāk, ka preci ražo tieši priekš Tevis! Turklāt gaidīšanas laiki ir uzrakstīti preces aprakstā un tie atbilst patiesībai. Kā bija uzrakstīts 1,5 nedēļas, tā arī bija - pēc 1,5 nedēļam arī piegādāja.
Tālāk jau nākošā dienā telefoniski ar mani sazinājās un laipni izstastīja sīkumos pasūtīšanas noteikumus un termiņus.
Vēl viens plus, ka pasūtījumam varēja sēkot mājaslapā. Tas ir ērti. Aplūkojot to, sapratu, ka katrā posmā ir sava atbildīga persona, kura, savukārt, labi pilda savu darbu. Pārsteidza, ka preces iziet caur kvalitātes kontroli pirms nonāk pie pircēja!
Tālāk ar mani sazinājās sakarā ar piegādi. Šeit jāatzīmē, ka man nāca pretī, un tā kā es nevarēju preci saņemt dienas vidū, piegādāja tieši tājā laikā, kad es varēju. Papildus saņemu īsziņu par piegādes laikiem un šofera tālruni, ar kuru varēju sazināties, ja vajag. Bet tas nebija nepieciešams, jo viņš pats ar mani sazinājās piegādes sarunātā dienā. Te jāpasaka atsevišķais paldies šoferim-kurjeram Robertam par laipnu apkalpošanu. Vairākas reizes zvanīja, atbrauca precīzi laikā, bija gatavs sagaidīt, ja nedaudz nokavēšu (bet es paspēju), un piebrauca cik vien varēja tuvāk pie kapņu telpas ieejas. Kopā ar preci saņemu arī pavadzīmi un čeku, kā arī instrukciju (kas jādara, ja gadījumā kaut kas nav tā ar preci). Pavadzīme bija smukā mapītē, kas ir sīkums, bet patīkami.
Beigās, nākošā dienā saņemu e-pastu par piegādes izpildi. Tāda veidā, manuprāt, arī jānotiek kvalitatīva piegāde.
Visbeidzot, galvēna prieksrocība ir bezmaksas piegāde un personiska, individuāla apkalpošanas pieeja. Tas tiešām labu vārdu un pateicību vērts. Vēlu Jums labklajību un apmierinātus klientus! Cēru uz tālāko tik pat patīkamo sadarbību.
Paldies, ar pasūtījumu viss ir kārtībā!
Noteikti paturēšu prātā, ka šis ir veikals, ar kuru patīkami sadarboties!
Labdien!
Paldies, viss ir kārtībā un it sevišķi paldies atsaucīgajiem un laipnajiem
šoferīšiem,vienmēr laicīgi pazvana un brīdina kad atvedīs un vienmār
ļoti laipni.Apkalpošana ļoti labā kvalitātē jau no pasūtījuma nosūtīšanas.
Mēbeļu kvalitāte laba,pretenziju nav.Paldies.
Paldies par lielisko servisu un kvalitatīvas preces.
Labdien, ar Jùsu veikala pakalpojumiesm esmu ļoti apmierināta, vērtējums 10!
Paldies pasūtītā prece man patīk ceru ka pasūtīšu vēl.Serviss vajadzīgajā līmenī.
Labdien.
Esmu ļoti apmierinàta ar jùsu komandas darbu.10 balles